Karukella Puhkemaja

5 privaatse toaga avar ja hubane Karukella puhkemaja otse Lüganuse
südames.

Maja sobib rentimiseks kas sõpruskonnale, olgu siis käsil talvine suusapuhkus Kiviõli Seikluskeskuses või suvine Ida-Virumaa avastamine või väiksematele ettevõtetele, kel on plaanis läbi viia meeskonnapäevi või pidada töökoosolekuid.

Teie käsutusse saab kahekordne puhkemaja, kus alumisel korrusel on kööginurk, söögisaal ja elutuba. Soome saun, duširuum ja WC. Avar esik on eluruumidest eraldatud helikindla uksega, esikust viib trepp II korrusele, kus asub viis magamistuba.

Saunauks avaneb õhtukülge ja ümber poole maja jooksvasse terrassi on integreeritud 2 m läbimõõduga moodne kuumaveevann, kus vesi on alati külaliste ootel ja kuum.

Seega on puhkemaja viies toas kohti 10-le, millele lisandub 6 lisakohta tugitoolvooditel. Oodatud on ka lemmikloomad. Välja renditakse korraga terve maja.

Peamiste klientidena nähakse peresid ja sarnaste huvidega sõpruskondi, kes on tulnud piirkonnaga tutvuma turismi eesmärgil või tegelema seiklusspordiga.

Ligi pool meie klientidest on ärikliendid. Populaarseks on saanud kontaktivabad nädalasisesed seminarid väiksematele kollektiividele. Käiakse ka lausa osakondade kaupa. Karukella puhkemaja vahendab paljusid kohalikke aktiivse tegevuse teenuseid ja kõik saab kenasti ühe arve
peale kokku. Kliendil jääb ära tüütu marsruudi klapitamine ja erinevate arvetega toimetamine.

Mõne kilomeetri kaugusel on arenev Kiviõli Tuhamäe Seikluskeskus ja Aidu veespordikeskus, mis pakuvad nii talvel kui suvel võimalusi seiklusturismiks, samuti vaba aja veetmise võimalusi puhkuse
sisustamiseks. Teeme koostööd Adrenaator Grupiga, kes pakub seiklusmatku ja karjäärisafarit Aidus, Purtse pruulikojaga, Nõuka garaažiga, Kaevandusmuuseumi ja kohalike toidu- ja tordivalmistajatega.

Pakume oma külalistele ka söögipoolist – väga kohalikku toitu. Nii kohalikku, mis on lausa tulnud 5 km raadiustest.

Eesmärk on pakkuda ehedat, privaatset ja personaalset teenust kombineerituna laia valiku tegevustega. Et jääks pikaks ajaks meelde ja säiliks soov peatselt tagasi tulla.