Virumaa südamest

Virumaa Koostöökogu piirkonnas tegutsevad turismiteenuse pakkujad on koondunud ühtsesse võrgustikku Virumaa Süda. Koos saame olla paremad, toetades üksteise tegemisi ja pakkudes külastajatele mõnusat puhkust läbi erinevate tegevuste. Piirkond on väike aga sellele vaatamata väga mitmekesine. Virumaa Südames saab valida, kas minna rahulikule ja romantilisele jalutuskäigule või hoopis seigelda sõpradega ekstreemsetel radadel, kindlasti on see parim paik aktiivseks puhkamiseks tervele perele. Võta aega ja veeda puhkus koos pere või sõpradega Virumaa Südmes!

Virumaa Süda turismitoote VISIOON. 

Aastaks 2020 pakub turismivõrgustik Virumaa Südames MTÜ Virumaa Koostöökogu piirkonnas aktiivsele tegevusele ning lõõgastusele suunatud turismiteenuseid. Põhinedes tööstusmaastike ning loodusmaastike põimunud kooslusel on välja kujunenud Eesti tuntuim ja hinnatuim seiklusliku turismi taristu! 

Virumaa Koostöökogu on koostanud koostöös Kaardikogu OÜ-ga piirkonna kaardi “Virumaa Süda”, kus on peal Rägavere, Sonda, Lüganuse, Aseri ja Kohtla vald ning nendes omavalitsustes pakutavad teenused, mida kohalik elanikkond ja turist saavad kasutada.

Kaardil on Virumaa Koostöökogu liikmete info, kes pakuvad piirkonnas majutust, toitlustust, atraktsiooni eraldi on välja toodud giidid ja retkejuhid samuti traditsioonilised üritused piirkonnas ning info “Viru Toit” kohta.