Tuhamäe hostel

Tuhamäe hosteli peamaja mahutab 32 külastajat (lisavooditega kuni 42). Rõdudega toad (peamiselt kahekohalised) pakuvad mõnusat kodust äraolemist ja ilusat vaadet mäele. Igas toas on WC ja duširuum. Külastajate käsutuses on puhketuba, köök, saun ning ruum riiete kuivatuseks ja varustuse hoidmiseks. Hosteli kõrval on tünnisaun, grilliplats koos kõige vajalikuga ja laste mänguväljak.

2019 aastal valmis eraldi puhkemaja, kuhu mahub mugavalt majutuma 6-10 külastajat. Majas on kolm eraldi kahekohalist tuba (+neli kohta lisavooditel) puhkeruum koos kööginurgaga, saun, duširuum/WC. Kokku suudame kahes hoones majutada ca 50 inimest, aga hosteli kõrval on piiramatud võimalused telkimiseks ja karavanide parkimiseks.

Me asume otse Kiviõli Seikluskeskuse põnevate võimaluste keskel. Talvel saab harrastada mäesuusatamist ja lumelauasõitu, ootavad lumerõnga ja murdmaasuusarajad. Suvel leiab tegevust motokeskuses. 2018 aastal avati kogupere elamuspark. Siin on põnevkivikaevandus, tuletõrjeakadeemia, liikluslinnak, postidel kõrgseiklusrada, rattapark ja mitmeid mänguväljakuid.

Ca 10 kilomeetri kaugusel asub Aidu Veemaa oma põnevate võimalustega. Aidu sobib kõikideks veega seotud tegevusteks, aga ka matkamiseks ja motospordihuvilistele.

Hosteli juurest algab rattatee mereni ja kergliiklusteede võrgustik Uljaste järve ja Aidu kanaliteni. Matkamiseks soovitame rattateede kaarti, koos giidiga saab matkata Sirtsi sohu ja Alutaguse karuonni.

Teie puhkuse paremaks sisustamiseks teeme koostööd väga paljude partneritega.

Lähimad neist on

Kiviõli Seikluspark

Aidu Veemaa

Purtse kindlus ja pruulikoda

Tulivee rannarestoran ja sadam

Kontakt: